مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که ...


مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که همجوار با اطاق های عمل بوده اقدام به ساخت بخش های آنژیوگرافی ،icu oh ...سؤال بزرگی که مهران مدیری مسکوت می‌گذارد

مهران مدیری جمعه شب نیز بخش قابل توجهی از برنامه «دورهمی» را به توجیه و توضیح درباره مواضع سیاسی‌اش در زمان انتخابات اختصاص داد.


انحراف زن خانه دار در دوستی با زن مورد دار همسایه؛ پسر تلگرامی زن شوهردار را درمنجلاب برد

زن جوان که پس ازدوستی با زن همسایه به شوهرش خیانت کرده بود با دنیایی پشیمانی می گوید زندگی رویایی اش را بخاطر یک وسوسه از دست داده است.


کمالوند: دیدار مقابل استقلال خوزستان سخت است

ورزش | چهارشنبه ۲۴ آذر ۹۵ ساعت ۲۰:۴۶ | نسخه چاپي

سرمربی گسترش فولاد گفت: دیدار مقابل استقلال خوزستان سخت است اما به دنبال 3 امتیاز هستیم.
فراز کمالوند در نشست خبری قبل از دیدار با استقلال خوزستان گفت: بازی فردا بازی سختی است به این دلیل که با قهرمان سال گذشته مسابقه داریم. به نتایج امسال این تیم نگاه نمی‌کنیم چون تیم توانمندی است و نتایج آن سنخیتی با قدرت آنها ندارد. بازی سختی داریم و خودمان را برای یک بازی پایاپای آماده کرده‌ایم. اما با توجه به میزبانی این دیدار سعی می کنیم به روند رو به رشد خود ادامه داده و در جدول شرایط خودمان را بهبود ببخشیم.
وی ادامه داد: استقلال تیم جوان و خوب و دونده ای است اما میزبان هستیم و سعی می‌کنیم 3 امتیاز را بگیریم.

منبع: فارس

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟