سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی ...سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی را در ترافیک می‌گذرانیم تا در کنار خانواده و صرف غذا، ارزشش را دارد که کمی عمیق‌تر به این تجربه نگاه کنیم.»


۲۱ سیاستمدار ایرانی در کدام منطقه تهران زندگی می‌کنند + تصاویر

مقام های ارشد ایرانی در کدام منطقه پایتخت زندگی می کنند؟ در میانه موج فیش حقوقی نگاهی داریم به منازل مسکونی آن‌ها در این شهر. اینکه هر یک کجا ...


ماجرای عکس گرفتن بازیکنان استقلال با زن نیمه برهنه + عکس

بازیکن خطاکار استقلال که با گرفتن عکس یادگاری کنار یک بانوی نیمه برهنه مرتکب خطای بزرگی شده به جای عذرخواهی بابت بی احتیاطی خود، مدعی شد طرف ...


تشکیل تیم ویژه در رابطه با خورده شدن جسد یک زن

حوادث | يكشنبه ۲۱ آذر ۹۵ ساعت ۸:۲۷ | نسخه چاپي

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور تشکیل تیم ویژه در ارتباط با خورده شدن جسد یک زن توسط موش در رشت خبر داد و گفت: به نظر می‌رسد این موضوع چندان صحت نداشته باشد.

به گزارش فارس، احمد شجاعی در ارتباط با موضوع خورده شدن جسد یک زن توسط موش در یکی از بیمارستان‌های رشت،‌ گفت:‌ هنوز گزارشی در این زمینه به ما واصل نشده است ولی ما درخواست کرده‌ایم که مسئله به صورت دقیق‌تر بررسی شود.

وی با اشاره به اینکه به نظر می‌رسد تا حدودی این موضوع صحت نداشته باشد،‌ افزود: دستور داده‌ایم که شرایط را در این زمینه بررسی کنند، تیم ویژه‌ای نیز تشکیل شده است.

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور در پاسخ به اینکه آیا برای بررسی دقیق نیاز به نبش قبر وجود دارد،‌ خاطر نشان کرد:‌ این پرونده را از طریق سوابق آن بررسی خواهند کرد و با پیگیری شرایط می‌توان به نتیجه دست یافت.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟