عکس تاریخی رهبر انقلاب در حرم امام رضا(ع)

در تصویر زیر عکس تاریخی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام را می‌بینید.


بهترین تا بدترین لپ‌تاپ‌های گیم در بازار جهانی را بشناسید

9 سازنده لپ‌تاپ گیم از بهترین تا بدترین رده بندی شدند.


دایی هم به لغو شهرآورد دوستانه واکنش نشان داد؛ آبرویم را بردید!

علی دایی نقش پررنگی در هماهنگی برگزاری شهرآورد دوستانه در آلمان داشت.


عکس تاریخی رهبر انقلاب در حرم امام رضا(ع)

در تصویر زیر عکس تاریخی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام را می‌بینید.


آتش گرفتن پژو در ایران؛ دلیل مخالفت علم‌الهدی با سفر فابیوس

آتش گرفتن پژو در ایران؛ دلیل مخالفت علم‌الهدی با سفر فابیوس

سیاست | شنبه ۱۰ مرداد ۹۴ ساعت ۱۲:۲۹ | نسخه چاپي

امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه دقیقا موقعیت امروز کشور ما مانند موقعیت راهبردی جنگ احد است، گفت: دیده بان های نظام ما حواسشان اگر فقط به سمت مسائل اقتصادی باشد خطرناک است.
به گزارش فارس، سیداحمد علم الهدی دیروز در خطبه های سیاسی و عبادی نماز جمعه مشهد که در حرم مطهر رضوی برگزار شد، اظهار کرد: امروز مصادف است با سالگرد جنگ احد، این جنگ یک تجربه راهبردی دارد و آن از پشت خنجر خوردن است که گرفتار مسلمان ها شد، همچنین کفار قریش با تجربه ای که از جنگ بدر داشتند فرار کردند لذا لشکر قریش وقتی شکست خورد عده ای از دیدبان هایی که پیامبر آنها را منصوب کرده بود گفتند قریش شکست خورده و بروید غنایم را جمع آوری کنید و مسلمان ها خود را در محاصره دشمن دیدند و عده ای به شهادت رسیدند و پیامبر به همراه حضرت علی (ع) در محاصره دشمن ماندند.
علم الهدی خاطر نشان کرد: این جنگ اثر بدی داشت و آن شهادت حمزه سیدالشهدا بود و علت آن منفعت طلبی جریان دیده بانی بود و در آن لحظه به خود فکر می کردند که هم اکنون مشکل اقتصادی خود را رفع کنند.
وی با اشاره به اینکه دقیقا موقعیت امروز کشور ما مانند موقعیت راهبردی جنگ احد است، تاکید کرد: دیده بان های نظام ما حواسشان اگر فقط به سمت مسائل اقتصادی باشد خطرناک است لذا هم اکنون که توافق به امضا رسیده است نباید به یک باره دروازه کشور را باز کنند تا آدم های دزد، آدم کش و راهزن که صدها نمونه در تاریخ انقلاب از پشت خنجر زدند وارد کشور شوند و فرش قرمز برایشان پهن شود.
وی با بیان اینکه وزیر امور خارجه فرانسه این چنین اقدامات پلیدی در قبال ایران اسلامی در سال های مختلف انجام داده است، خاطرنشان کرد:  آیا این درست است؟ فرانسه کشوری است که 30 سال پیش خون های آلوده را وارد کشور کردند که مبتلا به ویروس اچ.آی.وی بود و در نتیجه افراد زیادی به این بیماری دچار شدند و بعدها مشخص شد که همه کاره این جریان آقای فابیوس بوده است.
خطیب جمعه مشهد تاکید کرد: در دوران مذاکره رئیس جمهور فرانسه گفت این آقا در تیم مذاکره کننده است و در ژنو زمانی که نتیانیاهو گفت مذاکره باید بر هم بخورد مذاکرات را فابیوس ترک کرد لذا این همان فرانسه ای است که در این کشور جریان صنعت موتوری را بر هم زد و موتورهای ناقص در دستان مردم گذاشت و خودروهای پژو در اتوبان های ایران آتش گرفت و انسان های زیادی را خاکستر کرد.
عضو مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: در مسئله صنعت نفت نیز در دولت قبل وزارت آمریکا بیانیه صادر کرد که شرکت توتال فرانسه در بحث نفت 60 میلیون دلار به مسئولان ایرانی رشوه داده است لذا مردم ما مردمی بصیر هستند و مشاهده می کنند شرکت فرانسوی 60 میلیون دلار رشوه به ما داده است و نتیجه اش در صنعت خودروسازی آتش گرفتن خودروها در وسط اتوبان هاست.
علم الهدی تصریح کرد: ما تهمت نمی زنیم اما می گوییم این گونه نباشد که دوباره مسئله رشوه مطرح شود و برخی افراد نیز همانند دیده بان های جنگ احد چشم دوخته اند که غنائم را جمع و از این موقعیت برای خودشان استفاده کنند.
وی ادامه داد: مردم ایران چشمشان به رهبر است و خطری که امروز که امروز متوجه ماست کمتر از جنگ احد نیست که متوجه پیامبر(ص) و دین اسلام شد.
امام جمعه مشهد عنوان کرد: فردا نگویید رهبر بوده است و همه کار را در حضور رهبری انجام داده اند لذا امیدواریم با بصیرت مردم و تکیه رهبری بر این بصیرت تمام مشکلات حل شود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟