ویلای 80 میلیاردی خواننده مشهور را ببینید + تصاویر

آزی آزبورن از آن ستاره هایی است که نسل قدیم و جدید با وی خاطره های بسیاری دارند. به تازگی دیلی میل تصاویری از ویلای لوکس این خواننده در لس آنجلس ...


جدیدترین روش در اسپرت‌کردن ماشین+تصاویر

به تازگی روکشهایی با طرح (زنگ زدگی فلز) تولید شده که به سادگی روی بدنه خودرو چسبانده می‌شود. این روکشها به شدت مورد پسند جوانان قرار گرفته است.


اختصاص ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات با یارانه ۵درصدی به تولید

مدیرعامل بانک توسعه صادرات از اختصاص ۴۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات با یارانه ۵درصد از محل منابع داخلی بانک، برای تأمین مالی واحدهای تولیدی و صنعتی ...


جوان غیرتی، پسری را که با خواهرش رابطه عاشقانه داشت، کشت

فروردین سال گذشته درگیری بین دو جوان در منطقه‌ای در تهران به مأموران گزارش ‌شد. وقتی پلیس به محل رسید، مشخص شد یکی از این دو جوان به قتل رسیده‌ است.


استقبال از هدیه حداد عادل به ظریف

استقبال از هدیه حداد عادل به ظریف

سیاست | شنبه ۱۰ مرداد ۹۴ ساعت ۸:۴۳ | نسخه چاپي

فارس نوشت: کتاب «یادداشت‌های روزانه فروغی» یکی از کتاب‌هایی بود که طی هفته گذشته هم خبرساز بود و هم توانست پرفروش شود.
این کتاب از آن جهت خبرساز بود که غلامعلی حدادعادل پس از حضور محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در مجلس شورای اسلامی به منظور ارائه گزارش از روند مذارکات هسته‌ای، آن را به او اهدا کرد و همین تصویر خبرساز بود و پس از واکنش‌هایی برانگیخت.
حال این کتاب پس از خبرساز بودن توانست در هفته گذشته در چند کتاب‌فروشی پرفروش شود و نشان داد اگر شخصیت‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی به کتابی توجه نشان دهند یک کتاب می‌تواند با موفقیت روبرو شود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: