جدیدترین چیدمان سفره شب یلدا

شب یلدا یعنی همان بلندترین شب سال یکی از شب های مهم برای ما ایرانیان است و طبق سنت دیرینه مان این شب را جشن گرفته و همگی دور سفره شب یلدا جمع ...


دوستی فوق العاده زیبای یک پسر 3ساله و سگش

پسر سه ساله ای به نام «بادی» که فرزندخوانده یک خانواده آمریکائی محسوب می شود، با سگ خود به نام «ریگان» دوستی فوق العاده جالبی برقرار کرده است.


ماجرای کشف حجاب پگاه آهنگرانی واقعیت دارد؟!+عکس

پگاه آهنگرانی با حضور در پردیس چارسو و فعالیت در جشنواره سینما حقیقت به شایعات درباره کشف حجاب و مهاجرت خود پایان داد.


کشف جسد متلاشی شده یک زن در یافت‌آباد

جسد متلاشی شده زنی در لاین تندرو شرق به غرب پل الغدیر یافت‌آباد کشف شد.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


تبعات منفی حملات ترکیه بر مذاکرات ژنو

جهان | پنجشنبه ۰۸ مرداد ۹۴ ساعت ۲۱:۳۴ | نسخه چاپي

نماینده سوریه در سازمان ملل گفت: حملات هوایی ترکیه در نواحی مرزی خاک سوریه تبعاتی منفی بر روند مذاکرات ژنو و فعالیت‌های استفان دومیستورا، فرستاده ویژه بان کی مون در امور سوریه خواهد گذاشت همچنان که خود وی نیز به این موضوع معتقد هستند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بشار جعفری بعد از جلسه غیرعلنی شورای امنیت برای بررسی‌ اوضاع سوریه در جمع خبرنگاران گفت: طرح پیشنهادی فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل برای بررسی‌‌های دقیق تر و بیشتر توسط دولت سوریه به دمشق فرستاده خواهد شد و دولت منطبق با آن واکنش نشان خواهد داد.
بشار جعفری افزود: در صورت لزوم درخواست هایی برای شفاف سازی بیشتر از فرستاده ویژه دبیرکل خواهیم داشت و پس از بررسی‌‌های دولت، موضع رسمی‌ دولت سوریه در این خصوص منتشر خواهد شد. وی دولت سوریه را از مشتاق‌ترین طرف حل این بحران چهارساله خواند و گفت: همانطور که دبیرکل و فرستاده ویژه او نیز اشاره کردند، جامعه جهانی‌ و کشور‌های همسایه سوریه در تسهیل فعالیت‌های تروریستی، تجهیز نظامی و آموزش جنگجویان خارجی‌ و مزدوران نقش مخربی ایفا می کنند.
جعفری افزود: همسایگان سوریه تروریست ها را از سراسر دنیا جمع آوری و از طریق مرز‌های مشترک با ترکیه و اردن، آنها را وارد سوریه می کنند. نماینده سوریه در سازمان ملل همچنین گفت: نمی‌توان مبارزه با تروریسم و معضل جنگجویان تروریستی خارجی‌ را فدای یافتن راه حل دیپلماتیک کرد.
وی در عین حال مبارزه با تروریسم و جنگجویان تروریست خارجی‌ را نخستین اولویت دولت سوریه و مقدم بر مذاکرات صلح دانست و تصریح کرد: ما خواهان ثبات در کشور و پایان دادن به خشونت و تروریسم گروه‌های مسلح هستیم و بعد از آن می‌توان راه‌های صلح آمیز دیگر از جمله راه حل دیپلماتیک و سیاسی بحران را دنبال کرد.
وی همچنین توقف پشتیبانی‌ جبهه النصره از سوی اسرائیل را خواستار شد. بشار جعفری همچنین در پاسخ به سوالی درباره تردید‌ها در مورد محاصره اردوگاه یرموک توضیح داد: ما از ابتدا اتهامات محاصره اردوگاه توسط نیرو‌های دولتی را رد می کردیم و همانطورکه در گزارش دیروز استیون اوبراین، نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل درباره سوریه آمده بود، این اردوگاه در محاصره نیروهای دولتی قرار ندارد. هرچند جنگجویان داعش، جبهه النصره و برخی‌ گروه‌های تندرو فلسطینی دیگر که همگی‌ از نظر دولت سوریه، تروریست تلقی‌ می شوند، همچنان در داخل اردوگاه فعال هستند.
 
 
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: