مدل کمد دیواری های شیک+تصاویر

نمونه هایی دیگر از شیک ترین مدل کمدهای دیواری


این مردهای بی مسئولیت...

گاهی اوقات افراد می دانند در زندگی چه می خواهند اما گام برداشتن در آن راستا مشکل است.پنج ویژگی در مگان‌های جدید رنو+تصاویر

در نگاه اول مگان‌های جدید رنو کاملا جذاب و هیجانی به نظر می‌رسند. این خودروها با ارتفاع کم، حالت اسپورت، ظرفیت دینامیکی بالا و طراحی اغوا کننده نظر مردم و کارشناسان را برانگیخته‌اند. با تمامی این اوصاف این خودروها نشان‌های کلاسیک بودن خود را نیز حفظ کرده‌اند.


خطرناک ترین مدرسه دنیا+تصاویر

دانش آموزان یک مدرسه در چین برای اینکه سر کلاس های خود حاضر شوند باید از ارتفاع خطرناک 2,624 متری بالا بروند.


تبعات منفی حملات ترکیه بر مذاکرات ژنو

جهان | پنجشنبه ۰۸ مرداد ۹۴ ساعت ۲۱:۳۴ | نسخه چاپي

نماینده سوریه در سازمان ملل گفت: حملات هوایی ترکیه در نواحی مرزی خاک سوریه تبعاتی منفی بر روند مذاکرات ژنو و فعالیت‌های استفان دومیستورا، فرستاده ویژه بان کی مون در امور سوریه خواهد گذاشت همچنان که خود وی نیز به این موضوع معتقد هستند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بشار جعفری بعد از جلسه غیرعلنی شورای امنیت برای بررسی‌ اوضاع سوریه در جمع خبرنگاران گفت: طرح پیشنهادی فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل برای بررسی‌‌های دقیق تر و بیشتر توسط دولت سوریه به دمشق فرستاده خواهد شد و دولت منطبق با آن واکنش نشان خواهد داد.
بشار جعفری افزود: در صورت لزوم درخواست هایی برای شفاف سازی بیشتر از فرستاده ویژه دبیرکل خواهیم داشت و پس از بررسی‌‌های دولت، موضع رسمی‌ دولت سوریه در این خصوص منتشر خواهد شد. وی دولت سوریه را از مشتاق‌ترین طرف حل این بحران چهارساله خواند و گفت: همانطور که دبیرکل و فرستاده ویژه او نیز اشاره کردند، جامعه جهانی‌ و کشور‌های همسایه سوریه در تسهیل فعالیت‌های تروریستی، تجهیز نظامی و آموزش جنگجویان خارجی‌ و مزدوران نقش مخربی ایفا می کنند.
جعفری افزود: همسایگان سوریه تروریست ها را از سراسر دنیا جمع آوری و از طریق مرز‌های مشترک با ترکیه و اردن، آنها را وارد سوریه می کنند. نماینده سوریه در سازمان ملل همچنین گفت: نمی‌توان مبارزه با تروریسم و معضل جنگجویان تروریستی خارجی‌ را فدای یافتن راه حل دیپلماتیک کرد.
وی در عین حال مبارزه با تروریسم و جنگجویان تروریست خارجی‌ را نخستین اولویت دولت سوریه و مقدم بر مذاکرات صلح دانست و تصریح کرد: ما خواهان ثبات در کشور و پایان دادن به خشونت و تروریسم گروه‌های مسلح هستیم و بعد از آن می‌توان راه‌های صلح آمیز دیگر از جمله راه حل دیپلماتیک و سیاسی بحران را دنبال کرد.
وی همچنین توقف پشتیبانی‌ جبهه النصره از سوی اسرائیل را خواستار شد. بشار جعفری همچنین در پاسخ به سوالی درباره تردید‌ها در مورد محاصره اردوگاه یرموک توضیح داد: ما از ابتدا اتهامات محاصره اردوگاه توسط نیرو‌های دولتی را رد می کردیم و همانطورکه در گزارش دیروز استیون اوبراین، نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل درباره سوریه آمده بود، این اردوگاه در محاصره نیروهای دولتی قرار ندارد. هرچند جنگجویان داعش، جبهه النصره و برخی‌ گروه‌های تندرو فلسطینی دیگر که همگی‌ از نظر دولت سوریه، تروریست تلقی‌ می شوند، همچنان در داخل اردوگاه فعال هستند.
 
 
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: