مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که ...


سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی را در ترافیک می‌گذرانیم تا در کنار خانواده و صرف غذا، ارزشش را دارد که کمی عمیق‌تر به این تجربه نگاه کنیم.»


افشای برنامه محرمانه انتخاباتی احمدی نژاد

یک منبع نزدیک به محمود احمدی نژاد، از برنامه محرمانه انتخاباتی رئیس جمهور سابق پرده برداشت.


نمایشگاه خودروهای کلاسیک در آلمان‎

در این نمایشگاه انواع موتور سیلکت های قدیمی و محصولات بنز و پورشه نمایش داده شد.


فرمانده کل ارتش: رژیم صهیونیستی روزهای باقیمانده عمرش را حساب کند/ دست از پا خطا کند حیفا و تل آویو با خاک یکسان خواهد شد

فرمانده کل ارتش گفت: اینکه ما می گوییم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، معنی‌اش این نیست که حتما ۲۵ سال کامل عمر می کند.


بوستان شریعتی ویژه «معلولان» می شود

جامعه | يكشنبه ۰۲ آبان ۹۵ ساعت ۲۰:۲۸ | نسخه چاپي

خبرگزاری میزان: طرح مناسب سازی بوستان های شهر تهران برای بهره مندی بهتر معلولان به شکل پایلوت از بوستان شریعتی در منطقه 3 تهران آغاز شد.
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، رضا دباغی شهردار منطقه 3 گفت: در صورت موفقیت این طرح در بوستان شریعتی، بوستان های مناطق 22 گانه شهر تهران هم مناسب سازی می شوند.
دباغی افزود: با اجرای این طرح از سوی دبیر خانه شورای مشورتی شهردار تهران در امور توان یابان و شهر دسترس پذیر، معلولان، نابینایان، سالمندان و همچنین افراد کم توان جسمی و حرکتی به راحتی توانند از امکانات و فضای سبز موجود در بوستان ها بهره مند شوند.
وی به مدت زمان اجرای این طرح اشاره کرد و در ادامه داد: پیش بینی شده تا مناسب سازی بوستان شریعتی دوازدهم آذر ماه همزمان با هفته معلولان پایان یابد.
شهردار منطقه 3 موارد مناسب سازی برای سهولت تردد معلولان را این گونه بیان کرد: استقرار وسایل مناسب بازی و تندرستی و سرویس های بهداشتی ویژه معلولان، سالن سر پوشیده و اتاقی برای استراحت، موارد اضطراری و مراقبت های درمانی در این طرح برای افراد کم توان و ناتوان جسمی در نظر گرفته شده است.
دباغی در ادامه تاکید کرد: اجرای این طرح بدون هیچ گونه آسیبی به درختان و فضای سبز این بوستان انجام می شود.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟