خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر عفونت تنفسی ناشی از ویروس‌ها بویژه ویروس پارا آنفلوآنزا رخ می‌دهد ...


زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


سرنوشت «پایتخت۵» را فقط خدا می‌داند

سرنوشت «پایتخت۵» را فقط خدا می‌داند

| پنجشنبه ۰۱ مرداد ۹۴ ساعت ۷:۹ | نسخه چاپي

برنامه «امشب» علی ضیاء میزبان عوامل سریال پرمخاطب «پایتخت ۴» به کارگردانی سیروس مقدم بود.
ضیاء که در این برنامه به عنوان اولین مهمان میزبان علیرضا خمسه بود، در سخنانی اظهار کرد: اعداد و ارقام عجیب و غریبی درباره قیمت قبر به گوش می رسد؛ در امامزاده صالح قبر ۷۰۰ میلیون تومان خریده و فروش می شود و حتی در حرم حضرت عبدالعظیم که فروش قبر ممنوع است، ۶۰۰ میلیون تومان می گیرند و قبر تحویل می دهند. در بهشت زهرا هم که قرار بوده رایگان باشد، بین ۱ تا ۱۷ میلیون باید برای قبر هزینه کرد. امامزاده پنج تن لویزان بین ۸۰ تا ۱۲۰ میلیون قبر قیمت دارد. حداقل باید یک میلیارد درآمد داشته باشیم...
بدنم به من وام می دهد و آن را پس می گیرد
در بخش دیگری از برنامه نیز ریما رامین فر گفت: دیروز زیر سرم بودم، انگار بدنم شرطی شده است و بعد از «پایتخت۳» هم همین اتفاق برایم افتاد. انگار بیشتر از توانم کار میکنم، بعد بدنم به من وامی می دهد و سپس آن را از من پس می گیرد.
وی در پاسخ به اینکه چرا به نویسندگی ادامه نمی دهد، تأکید کرد: نویسندگی کار فول تایمی است و من از وقتی پسرم آیین که هشت سال دارد به دنیا آمده است نمی توانم کار فول تایم قبول کنم. بخشی از قسمت های «بدون شرح» را نوشتم و تلاش کردم توانایی های امیر آنجا دیده شود.
صبوری غیرقابل وصف و بزرگواری نیاز کارگردانی
رامین فر یادآور شد: کارگردانی تئاتر کرده ام. نمی توانم بگویم به این فضا علاقه ندارم اما فعلا به آن فکر نمی کنم. کارگردانی یک صبوری غیرقابل وصف و بزرگواری می خواهد که در توان کسی نیست اما سیروس مقدم دارای آن است.
خمسه نیز در ادامه گفت: رامین فر جزو اسطوره های صبوری است.
بازیگر نقش هما همچنین درباره جدا از اینکه قصه پایتخت هول یک خانواده می‌گذرد بازیگران آن چون به فصل چهارم رسیده است، این احساس بین ما جاری است و همین باعث می شود این خانواده اینقدر باورپذیر باشند. من برای تک تک کاراکترها نگرانم.
ثابت کردیم ایرانی‌ها در فعالیت تیمی ضعیف نیستند
رامین فر در پاسخ به سوال ضیاء درباره استمرار ساخت این سریال طی چهار دوره اظهار کرد: افتخار می کنم در پروژه ای بودم که فصل چهارم آن هم ساخته و پخش شده است. ما همواره می گوییم در فعالیت تیمی ضعیف هستیم، اما تیم والیبالمان ثابت کرد اینگونه نیست. پایتخت هم در بخش فرهنگی و هنری این را ثابت کرد. گرچه این کار می تواند سخت باشد، به ویژه وقتی که موفقیتی کسب می شود و هر کسی فکر می کند سهم خودش دراین موفقیت بیشتر بوده و این ممکن است به یک جدالی بینجامد و سخت بتوان این آدمها را دوباره یک جا جمع کرد.
این بازیگر در جواب به سخنان ضیاء مبنی بر اینکه برخی هم ممکن است به بالا رفتن دستمزدشان علاقه داشته باشند، تصریح کرد: بله، خیلی سخت است. مخصوصا اگر فکر کنی گروهی به تو احتیاج مبرم دارند، ممکن است فکر کنی خیلی آدم مهمی هستی و بخواهی طاقچه بالا بگذاری. اما در پایتخت اینگونه نیست. عیدی که گذشت ما پایتخت نداشتیم قدری به خاطر ایام فاطمیه، قدری به خاطر دیگر مشغله ها و به دلایل مختلف دیگر.
مردم به من گفتند مگر رسالت دیگری جز بازی در پایتخت داری؟!
وی ادامه داد: اما افراد زیادی به من میگفتند چرا پایتخت نیست؟ شما فکر میکنید چه رسالت دیگری جز پایتخت در این دنیا دارید!؟ من احساس کردم مردم طلبکارانه این سریال را می خواهند و وقتی ما می‌بینیم کارمان اینقدر متقاضی دارد از ذهنمان هم عبور نمی کند بگوییم نه دیگر برای من کافی است. ما جزو یک تیم هستیم و باید بیشترین تلاش را بکنیم و بالاترین کیفیت کاری مان را نشان دهیم.
رامین فر در پاسخ به سوال ضیاء درباره حاشیه های این سریال نیز گفت: تصور من این است کاری که موفق و پربیننده است و خوب رصد می شود به هرحال دچار حاشیه می شود. اگر بخواهیم خیلی با احتیاط جلو برویم ممکن است جلوی کار خلاقانه گرفته شود. ما کارمان را انجام میدهیم و تلاش میکنیم کم اشتباه باشد اما اگر اشکالاتی هم وجود دارد به خوبی هایمان ببخشند و جوری نباشد که ما برای هر حرکتمان نگران نباشیم که نکند سوءتعبیری شود.
هیچ چیز درباره پایتخت ۵ مشخص نشده است
وی درباره پخش «پایتخت۵» در نوروز توضیح داد: ما فقط شنیده ایم سری پنجم قرار است ساخته شود اما اینکه برای چه فصلی و چه زمانی هنوز چیزی مشخص نشده است.
وی درباره پخش «پایتخت۵» در نوروز توضیح داد: ما فقط شنیده ایم سری پنجم قرار است ساخته شود اما اینکه برای چه فصلی و چه زمانی هنوز چیزی مشخص نشده است.
خمسه نیز در تکمیل این جمله همکارش گفت: فقط خدا می داند!
بازیگر نقش هما در پایان درباره دلیل کم کاری اش گفت: کلا روال زندگی من اینگونه نیست که خیلی کار کنم. سالی یکی کار برایم کافی است. کاری که انجام میدهم باید برایم خیلی عزیز باشد که بتوانم از خانواده جدا شوم. با این حال به تازگی فیلم «مرگ ماهی» روح الله حجازی را تمام کرده ام

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟